Niedziela, 2024-05-19, 08:22 | Jesteś zalogowany jako Gość | Grupa "Goście"
Główna » 2015 » Maj » 21 » Trzecioklasiści z Wilkowa w bibliotece
Trzecioklasiści z Wilkowa w bibliotece

Dnia 23 kwietnia w Światowy Dzień Książki uczniowie klasy III z Zespołu Szkół w Wilkowie wraz z paniami: Anią Czubaszek i Teresą Wereszczyńską uczestniczyły w zajęciach na temat tworzenia książki. Na zajęciach prześledziły drogę książki :od pisarza do czytelnika. Dzieci stworzyły Regulamin Poszanowania Książek . Ponadto uczniowie odpowiadali na zagadki na temat poznanych lektur. Uczniowie wykazali się dużą znajomością; przeczytanych książek, bajek; Każde dziecko stworzyło własną książeczkę : o swoich zainteresowaniach ,rodzinie. Na koniec dzieci zwiedziły bibliotekę i w radosnych humorach zakończyły wycieczkę w bibliotece.

Kategoria: Zajęcia czytelnicze | Wyświetleń: 565 | Dodał: BibliotekaKętrzyn | Rating: 0.0/0